CEREAS - SMLUVNÍ PARTNER AK SLANÝ
 NABÍZÍME:
 - Reklamní bannery na stadionu ploché dráhy při závodech  
 - Reklama na mantinelech, dečkách, vestách, názvu klubu  atd.
 - Reklama v magazínu CEREÁSEK – SPEEDWAY CZECH, reklama při vysílání ONLINE TV
 - Kompletní servis - grafické zpracování, tisky, distribuce

-        

-     

-          

-    

 

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ


BANNER ZIVE VYSILANI 

Živé vysílání závodů SPEEDWAY EXTRALIGA SLANÝ
Tým CEREAS TV live  zdraví všechny příznivce ploché dráhy.

Zveme Vás na internetové přenosy ze závodů extraligy ve Slaném – přímý přenos a záznam
Pořadem Vás bude doprovázet zkušený moderátor Jiří Hejtík.

 


ZÁZNAM PŘÍMÉHO PŘENOSU

Záznam 1. přímého videopřenosu extraligy prostřednictvím internetu.
Pořadem doprovázel moderátor Jiří Hejtík.

 
 
Pro letošní sezónu připravujeme další vysílání extraligy na ploché dráze družstev živě prostřednictvím internetu.
 
Podle ohlasu a zájmu ze strany příznivců a partnerů bychom rádi vysílali závody extraligy ze Slaného a v případně dohody s ostatními kluby i případně další.
Minulý rok jsme otestovali veškeré možnosti, dostaly přenos do co nejlepší kvality a na základě získaných zkušeností chceme vysílat závody i letos. Stále je ale co zlepšovat. CEREAS se dohodl minulý rok na spolupráci se společnosti APO - MULTICAM s.r.o., který vlastní mimo jiné práva na vysílání extraligy MMČR družstev a umožnil nám internetový přenos zahájit.
Pokud nám bude umožněno vysílat extraligu i letošní rok, je na co se těšit.
V případě, že by jsme letos zelenou nedostali, závody natočíme včetně komentáře a budeme vysílat se zpožděním v rámci záznamu. Vše záleží opravdu jen na dohodě se společností, která má práva na vysílání a klubem, popř. kluby ČR.
Našim cílem zůstává neubírat ze stadionu fanoušky, ale naopak jim tento krásný sport vrátit do paměti, aby při dalším závodě, který pořádá jeho oblíbený klub, neváhal a s radostí si šel závod užít přímo na stadion, který závody pořádá.  
Všechny kluby potřebují pro své partnery zviditelnění a my jim touto cestou formou spolupráce další možný reklamní prostor nabízíme.
O komentář k závodu se postarají i letos pánové Jiří Hejtík a Roman Hájek.  Jelikož oba moderují při závodech extraligy, v živém vysílání se objeví vždy ten, kdo je volný a ve svém plánu má volno. Ve Slaném bude moderovat pan Hejtík. Pan Hájek moderuje pro diváky na stadionu, v případě např. Prahy, vše je naopak.  
Nepřijdete ani letos o rozhovory s jezdci, manažery, funkcionáři, kteří se kolem ploché dráhy pohybují, a samozřejmě budete dostávat informace, kde a kdy se jaký závod v ČR koná a který stadion můžete navštívit.
Přenos budete mít možnost sledovat prostřednictvím webů www.cereas.cz nebo www.husnik-video.cz případně prostřednictvím dalších odkazů k vysílání živě a ze záznamu, o kterých Vás budeme informovat. Po určité době bude pak závod možné vidět zdarma na youtube.com a ve spolupráci s vlastníkem práv společností APO – MULTICAM i prostřednictvím TOP zpracovaného záznamu na www.ceskymotorsport.tv.
 
Zdravíme všechny příznivce ploché dráhy a přejeme skvělou sportovní podívanou.
Jiří Čermák
Jednatel společnosti
CEREAS, s.r.o.